Версія для друку
П'ятниця, 10 листопада 2017 17:11

До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради доводить до Вашого відома: на виконання розпорядження Мукачівського міського голови №464 від 10.11.2017 року проводиться громадське обговорення матеріалів містобудівної документації – детального плану території в межах міста Мукачево в руслі річки Латориця для розміщення міні – гідроелектростанцій (міні ГЕС) з метою врахування думки громадськості міста Мукачево.

MGES

ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКАМГЕС-1 Латориця

Зауваження та пропозиції щодо детального плану просимо надсилати на адресу відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою. Матеріали детального плату території опубліковані на офіційному сайті Мукачівської міської ради http://www.mukachevo-rada.gov.ua

Адреса виконавця: пл.Духновича Олександра,2, відділ архітектури та містобудування, каб.№ 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 1056 разів
Відділ архітектури та містобудування

Facebook

Тел.: (03131) 2-23-74

E-mail: v.arh@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса:

м.Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 69)

Останні з Відділ архітектури та містобудування