Версія для друку
П'ятниця, 17 листопада 2017 17:34

До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради доводить до Вашого відома: на виконання розпорядження Мукачівського міського голови №476 від 16.11.2017 року проводиться громадське обговорення матеріалів містобудівної документації – детального плану території в міста Мукачево в районі вулиці Сороча для індивідуального садівництва та малоповерхової житлової забудови з метою врахування думки громадськості міста Мукачево.

Зауваження та пропозиції щодо детального плану просимо надсилати на адресу відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою. Матеріали детального плату території опубліковані на офіційному сайті Мукачівської міської ради http://www.mukachevo-rada.gov.ua

Адреса виконавця: пл.Духновича Олександра,2, відділ архітектури та містобудування, каб.№ 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пояснювальна записка

Прочитано 671 разів

Останні з Відділ архітектури та містобудування