Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Проведено громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної “Детальний план території по вул. Ужгородська,165А в місті Мукачево"
Четвер, 23 листопада 2017 12:01

Проведено громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної “Детальний план території по вул. Ужгородська,165А в місті Мукачево"

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20 листопада 2017 року проведено громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної “Детальний план території по вул. Ужгородська,165А в місті Мукачево”, розробленого на виконання рішення 29 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради № 707 від 06.07.2017 року проектною організацією ТзОВ “Земельно-аграрний центр «Карат”. Роботи виконані у повному обсязі та передані виконавчому комітету Мукачівської міської ради

В рамках проведення громадських слухань замовнику надійшли пропозиції ТзОВ «ЦІМ ЛТД» привести детальний план території у відповідність до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я від 19.06.1996 №173 та розглянути можливість часткового перепланування з метою розміщення в санітарній зоні та першій лінії забудови паркувальної зони, нежитлових об'єктів інфраструктури та обслуговування житлового фонду, які б передбачали не постійне, а тимчасове знаходження людей в цій зоні.

Пропозиція зареєстрована та розглянута представниками виконавчого комітету Мукачівської міської ради, громадськості, депутатського корпусу та надіслана розробнику для опрацювання та врахування в проекті містобудівної документації.

Прочитано 465 разів

ГАЛЕРЕЯ