Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Шановні мешканці міста Мукачева!
Середа, 04 квітня 2018 12:43

Шановні мешканці міста Мукачева!

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

            На підставі розпорядження міського голови «Про проведення громадського обговорення» № 147 від 02.04.2018 р. та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

            До Мукачівської міської ради надійшли пропозиції щодо зміни назв (перейменування) наступних вулиць.

Існуюча назва

Пропозиція на перейменування

Обгрунтування пропозиції з метою відновлення національної та історичної справедливості

Суб’єкт внесення пропозиції

Вулиця Лізи Чайкіної

Вулиця Вишиваного Василя

ерцгерцога   Австо-Угорщини з династії Габсбургів, офіцера Легіону Українських Січових Стрільців, патріота України, замордованого НКВД та посмертно реабілітованого

Комісія з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради (Протокол №1 від 23.03.2018)

Вулиця Жуковського Василя

Вулиця Логойди Миколи

відомого священика, богослова, делегата І-го з`їзду Народних комітетів Закарпатської України, почесного громадянина міста Мукачева, протоієрея

Вулиця Маміна Сибіряка Дмитра

Вулиця Калабішки Олексія.

почесного громадянина міста Мукачева, старшого прапорщика, який у складі 128-ї окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни і загинув, захищаючи свободу та територіальну цілісність України.

            Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 04 червня 2018 року. Формою проведення громадського обговорення є громадські слухання.

            Організатором проведення громадського обговорення визначено управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

            Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 04 травня 2018 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.

            Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради до 18 травня 2018 року

Прочитано 1068 разів

ГАЛЕРЕЯ