Ви тутВідкрите місто/Громадськості міста/Інформація про роботу спостережної комісії за період з червня 2013 року по березень 2014 року (включно)
П'ятниця, 21 березня 2014 02:00

Інформація про роботу спостережної комісії за період з червня 2013 року по березень 2014 року (включно)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

При виконавчому комітеті Мукачівської міської ради діє спостережна комісія, до складу якої входить 15 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 13 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 1042 від 10 листопада 2010 року.

При виконавчому комітеті Мукачівської міської ради діє спостережна комісія, до складу якої входить 15 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 13 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи виконавчого комітету Мукачівської міської ради та соціальних служб. Основним завданням спостережної комісії є : організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарання у створенні належних умов для тримання засуджених, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим  від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Робота спостережної комісії ведеться у формі засідань, які проводяться в міру потреби.

У період з червня 2013 року по  березень 2014 року включно, спостережною комісією проведено 4 засідання та винесено 18 постанов. В кожному конкретному випадку копії постанов надсилаються у встановленому порядку на адресу осіб, відносно яких спостережна комісія проводить свою роботу, Мукачівського міського відділу УМВС України в Закарпатській області, а також установ виконання покарань, з яких звільнились зазначені вище особи. За вказаний період до журналу обліку осіб, звільнених від відбування покарання та звільнених у зв’язку з закінченням терміну його відбування включено 4 особи.

Станом на 17 березня 2014 року на обліку рахується 13 осіб, з якими спостережна комісія проводить свою роботу у відповідності до затвердженого виконавчим комітетом Мукачівської міської ради Положення «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради».
Крім того, щоквартально спостережною комісією на адресу Відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Закарпатської ОДА надається інформація про стан роботи спостережної комісії Мукачівського міськвиконкому.

Станом на сьогоднішній день спостережною комісією ведеться співпраця з міським центром зайнятості, Мукачівським МВ УМВС України в Закарпатській області, Управлінням праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому та іншими міськими соціальними службами, яка спрямована на забезпечення виконання покладених на спостережну комісію завдань.

В подальшому робота спостережної комісії буде продовжена.

Голова спостережної комісії                                                         О.Ю. Галай

Прочитано 862 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація