Ви тутВідкрите місто/Громадськості міста/Економічний калькулятор енергоефективності нового котла
Понеділок, 07 вересня 2015 23:17

Економічний калькулятор енергоефективності нового котла

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, зазначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №231 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 №243 і від 17.10.2011 №1056" департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації надсилає енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла), розроблений Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, для розміщення на офіційному сайті району/міста та забезпечення доступу потенційних та дійсних учасників державної програми підтримки населення до впровадження енергоефективних заходів до можливостей здійснити відповідні розрахунки.

Інформація щодо роз'яснення державної програми з енергоефективності (лист 13.07.2015 року №3760/06-06). Для переходу нажміть на значок інформації праворуч.

Програма державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення. Інформація на сайті Закарпатської обладміністрації. Для переходу нажміть на значок інформації праворуч.

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

Прочитано 990 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація