Офіційні WEB - ресурси

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 22 квітня 2019 12:02

Проекти рішень по комунальній власності

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Про надання дозволу на розірвання Договору оренди приміщень комунальної власності від 12.12.2011 р. №12.

Про врегулювання питань, пов'язаних з орендою нежитлового приміщення, розташованого в будівлі за адресою: м.Мукачево, вул. Ужгородська, 25.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 15.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 7.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 13.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 20.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Недецеї Яноша, 32.

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Шерегіїв братів, 11А.

Про врегулювання питань, пов'язаних з орендою нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2

Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019 році шляхом аукціону

Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу шляхом викупу підвальних нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Мукачево, вул. Беляєва Павла космонавта, 7

Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Мукачево пам'ятника Святому Мартину

Про реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно, яке належать територіальній громаді міста Мукачева в особі Мукачівської міської ради

 

Прочитано 377 разів Останнє редагування Понеділок, 09 грудня 2019 12:20

ГАЛЕРЕЯ