Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами (іншими органами місцевого самоврядування) у сфері надання послуг ”
П'ятниця, 27 липня 2018 10:52

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами (іншими органами місцевого самоврядування) у сфері надання послуг ”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua в розділі - Відкрите місто - регуляторна діяльність - проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування в електронному або письмовому вигляді.

Адреса розробника: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб.15,16, тел.: 5-42-13; електронна пошта: http://Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 110 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація