Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення «Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади»
Вівторок, 26 листопада 2019 17:24

Повідомлення «Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)


Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua в розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича Олександра, 2 Управління міського господарства, каб. № 80,81 тел. 2-30-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Управління міського господарства міськвиконкому

Прочитано 31 разів

ГАЛЕРЕЯ