Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта ««Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №16 від 31.01.2017 року «Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево »
Вівторок, 28 березня 2017 17:14

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта ««Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №16 від 31.01.2017 року «Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево »

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича, 2 відділ інфраструктури міста управління міського господарства, каб. №84 тел. 2-30-48, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 174 разів

ГАЛЕРЕЯ