Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про організацію дорожнього руху в центральній частині міста"
Середа, 28 лютого 2018 14:22

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про організацію дорожнього руху в центральній частині міста"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua в розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича Олександра, 2 Управління міського господарства, каб. № 80,81 тел. 2-30-48,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

12

Прочитано 126 разів

ГАЛЕРЕЯ