Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про затвердження правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Мукачево"
Середа, 11 квітня 2018 15:50

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради "Про затвердження правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Мукачево"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінціhttp://mukachevo-rada.gov.uaв розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливузауваження та пропозиції приймаються розробником за електронною адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Кирила та Мефодія №7,тел.2 12 85

Прочитано 406 разів

ГАЛЕРЕЯ