Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів та АРВ/Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева”
Середа, 19 квітня 2017 12:23

Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 gerb ukraine blackwhite

УКРАЇНА

МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

_____ сесія 7- го скликання

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

__________ 2017 року               Мукачево                                           № _____

 

Про затвердження Положення

“Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева”

З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету міста Мукачева, впровадження кращих європейських практик партиципаторного (громадського) бюджетування, реалізації стратегічного пріоритету щодо забезпечення якісного рівня життя міської громади, реалізації пріоритетів в комунальній, соціально-гуманітарній сферах, в сфері розвитку громадянського суспільства, відповідно до ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (протокол №____ від _______2017 р.) та з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (висновок, протокол №____від _______2017 р.), Мукачівська міська рада вирішила:

  1. Затвердити Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева” (додаток 1).
  2. Затвердити аналіз регуляторного впливу результативності регуляторного акта Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева” (додаток 2).
  3. Відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                     А.Балога

     

Прочитано 229 разів

ГАЛЕРЕЯ