Ви тутПрозоре місто/РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ/Звіти про відстеження/"Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на території міста Мукачева на 2020 рік"
П'ятниця, 10 липня 2020 12:45

"Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на території міста Мукачева на 2020 рік"

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта

«Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб

на території міста Мукачева на 2020 рік

 

Вид та назва регуляторного акта: рішення 58 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 27.06.2019 р. № 1428 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на 2020 рік».

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ економіки Мукачівської міської ради

Цілі прийняття акта: встановлення доцільних та обгрунтованих розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання та відповідно до Податкового кодексу України; збільшення надходжень до міського бюджету за рахунок встановлення єдиного податку для фізичних осіб – підприємців; забезпечення максимальної прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування; здійснення прогнозування та  планування надходжень від сплати єдиного податку при формуванні бюджету.

Строк виконання заходів з відстеження: заходи з відстеження регуляторного акта проводились з 01.05.2020 р. по 31.05.2020 р.

Тип відстеження: базове

Методи одержання результатів відстеження: під час відстеження результативності регуляторного акта були використані статистичні методи одержання результатів відстеження.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

 

         Відстеження результативності даного регуляторного акта здійснюється шляхом аналізу статистичної інформації, наданої ГУ ДПС в Закарпатській області, фінансовим управлінням Мукачівської міської ради з наступних показників:

         - кількість фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

         - обсяг надходжень від сплати єдиного податку фізичними особами – підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

         - рівень поінформованості суб’єктів господарювання – фізичних осіб підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

 

№ п/п

Показник

Станом на 01.05. 2020 р.

1

Кількість   платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців, всього осіб

4 391

2

Обсяг надходжень до міського бюджету від сплати єдиного податку фізичними особами – підприємцями, всього, тис.грн

24 813,7

3

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання – платників фізичних осіб підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, %

100

(рішення 58 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 27.06.2019 р. № 1428 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на 2020 рік» оприлюднено на сайті Мукачівської міської  ради)

                                

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

 

         Проведене базове відстеження.

     Висновок про ефективність даного регуляторного акта можна буде зробити за результатами повторного відстеження результативності регуляторного акта.

Начальник відділу економіки                                                   

М.Деревяник

Додаткова інформація

  • Рішення: сесії Міської ради
  • Номер: 1428
  • Від: 27.06.2019
Прочитано 62 разів

ГАЛЕРЕЯ