Ви тутПрозоре місто/СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА/Послуги, які надаються в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 18 липня 2019 15:21

Послуги, які надаються в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 1. Одноразова матеріальна допомога особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам.
 2. Видача довідок.
 3. Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”
 4. Видача направлень особам з інвалідністю на проходження транспортної комісії для визначення доцільності забезпечення автотранспортом.
 5. Призначення виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 6. Прийом документів, видача направлень в департамент соціального захисту населення для вирішення питання поселення одиноких інвалідів та людей похилого віку в будинки-інтернати.
 7. Призначення компенсації батькам дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 8. Призначення одноразової компенсації учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 9. Призначення компенсаційних виплат на продукти харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 10. Відшкодування громадянам потерпілим від Чорнобильської катастрофи один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку.
 11. Облік постраждалих осіб від Чорнобильської катастрофи для забезпечення санаторно-курортними путівками та видача 3-х сторонніх договорів у порядку черговості.
 12. Призначення щорічної компенсації на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 13. Видача довідки №9 для надання дитині статусу, потерпілої від наслідків Чорнобильської катастрофи.
 14. Оплата додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 15. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 16. Призначення компенсаційних виплат у трикратному розмірі середньомісячної заробітної плати у разі вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією установ, організацій, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 17. Повідомна реєстрація колективних договорів та угод.
 18. Розгляд питань щодо подання до суду кандидатури опікуна(піклувальника) над повнолітніми особами визнаними судом недієздатними або обмежено дієздатними особами та реєстрації помічника фізичної особи.
 19. Видача направлення на замовлення безкоштовного виготовлення протезно-ортопедичних виробів,ортопедичного взуття для учасників АТО, які не визнані особами з інвалідністю.
 20. Забезпечення дітей до 18 років протезно-ортопедичними виробами.
 21. Видача направлення на замовлення безкоштовного виготовлення протезних виробів для ветеранів праці, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та осіб похилого віку, які не визнані особами з інвалідністю.
 22. Оформлення направлення на замовлення безкоштовного виготовлення протезно ортопедичних виробів та ортопедичного взуття особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю.
 23. Забезпечення учасників бойових дій АТО санаторно-курортним лікування.
 24. Забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням.
 25. Призначення виплати особам з інвалідністю війни за невикористані путівки на санаторно-курортне лікування.
 26. Призначення виплати компенсації особам з інвлідністю за невикористані путівки на санаторно-курортне лікування.
 27. Призначення виплати грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 28. Забезпечення ветеранів війни санаторно-курортним лікуванням.
 29. Забезпечення учасників бойових дій АТО соціальною та професійною адаптацією.
 30. Оформлення та видача рішення про направлення особи з інвалідністю або дитини з інвалідністю для проходження медичної, психолого-педагогічної та фізичної реабілітації у спеціальних реабілітаційних установах.
 31. Оформлення та видача рішення про направлення особи з інвалідністю або дитини з інвалідністю для проходження професійної реабілітації у професійно-технічних закладах освіти.
 32. Встановлення статусу «Реабілітована особа».
 33. Призначення виплати середньої вартості ритуальних послуг по відшкодуванню витрат, пов’язаним із похованням учасників бойових дій, особам з інвалідністю війни, осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
 34. Встановлення статусу особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та подальша видача пільгового посвідчення «Члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни».
 35. Встановлення статусу «Особа з інвалідністю війни».
 36. Встановлення статусу «Жертва нацистських переслідувань».
 37. Встановлення статусу «Учасник війни».
 38. Надання статусу та видача посвідчення «Ветеран праці».
 39. Надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 40. Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 41. Оформлення направлення на замовлення безкоштовного виготовлення засобів пересування, технічних засобів реабілітації для учасників АТО, які не визнані особами з інвалідністю, за індивідуальним замовленням.
 42. Оформлення направлення на забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю засобами пересування, технічними засобами реабілітації.
 43. Оформлення направлення на забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю засобами пересування, технічними засобами реабілітації за індивідуальним замовленням.
 44. Оформлення направлення на замовлення безкоштовного виготовлення засобів пересування,технічних засобів реабілітації для учасників АТО, які не визнані особам з інвалідністю.
 45. Забезпечення дітей до 18 років технічними засобами реабілітації.
 46. Розгляд заяв та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї або реальну його загрозу.
 47. Здійснення патронату над дитиною.
 48. Розгляд заяв та повідомлень про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
 49. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “членам сім`ї загиблих (померлих) ветерана війни”(з 01.07.2017р. не враховуючи дохід).
 50. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги «Депортованим особам, які досягли пенсійного віку або є інвалідами», для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 51. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг:“особа з інвалідністю військової служби”, “вдова (вдівець) військовослужбовця, її діти”, “батьки загиблого військовослужбовця”, “дружина (чоловік) військовослужбовця, який пропав безвісти, її діти”.
 52. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “особи з інвалідністю війни І-ІІ-ІІІ групи”, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 53. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “реабілітованим особам” для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 54. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг: “військовослужбовець СБУ на пенсії”.
 55. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги «учасників бойових дій» для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 56. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги“ветеранів військової служби”, “вдова (вдівець)ветерана військової служби”, “ветеранів органів внутрішніх справ”, “вдова (вдівець)ветерана органів внутрішніх справ”, “ветеранів Національної поліції”, вдова (вдівець) ветерана Національної поліції”, “ветеранів податкової міліції”, “вдова (вдівець)ветерана податкової міліції”, “ветеранів державної пожежної охорони”, “вдова (вдівець)ветерана державної пожежної охорони”, “ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби”, “вдова (вдівець) ветерана Державної кримінально-виконавчої служби”, “ветеранів служби цивільного захисту“, “вдова (вдівець) ветерана служби цивільного захисту“, “ветеранів Державної служби спеціального зв`язку”, “вдова (вдівець)ветерана Державної служби спеціального зв`язку ”, “батьки та члени сім`ї працівника Державної служби спеціального зв`язку, який загинув (помер), пропав безвісти або став особою з інвалідністю” для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 57. Видача довідки про зняття з обліку Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги у разі зміни зареєстрованого місця проживання пільговика, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації.
 58. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “особа ЧАЕС 1-ї категорії”, “особа ЧАЕС 2-ї категорії, ліквідатор”, “особа ЧАЕС 2-ї категорії, потерпілий”, “дружина (чоловік) ЧАЕС померлого громадянина 1-ї категорії”, “дружина (чоловік) ЧАЕС померлого громадянина 2-ї категорії”, “опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 1-ї категорії”, опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 2-ї категорії”, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 59. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 60. Видача довідки про перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, для подальшого подання у вищі навчальні заклади України 1-4 рівня акредитації, для призначення соціальної стипендії студенту пільговику.
 61. Надання заявки щодо потреби в коштах на виплату соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації та включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії.
 62. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дитячим будинкам сімейного типу”, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, з урахуванням доходів сім`ї.
 63. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дитині (ЧАЕС)- особа з інвалідністю” з урахуванням доходів сім’ї.
 64. Надання довідки на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів та зубопротезування “особі (ЧАЕС) 3-ї категорії” з урахуванням доходів сім’ї пільговика.
 65. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг „дружині (чоловікові) померлого громадянина 3-ї категорії (ЧАЕС)” з урахуванням доходів сім’ї.
 66. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дітям війни” з урахуванням доходів сім’ї.
 67. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “багатодітним сім`ям" з урахуванням доходів сім’ї.
 68. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “учасникам війни” з урахуванням доходів сім’ї.
 69. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “жертвам нацистських переслідувань” з урахуванням доходів сім’ї.
 70. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “опікуну дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 3-ї категорії” з урахуванням доходів сім’ї.
 71. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною”, “вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною з урахуванням доходів сім’ї.
 72. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “пенсіонерам цивільного захисту”, “батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов`язків” з урахуванням доходів сім’ї.
 73. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “сім`ям опікуна”, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, з урахуванням доходів сім’ї.
 74. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною”, “вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною з урахуванням доходів сім’ї.
 75. Надання пільг з безоплатного зубопротезування “ветеранам праці” з урахуванням доходу пільговика.
 76. Надання статусу багатодітної сім’ї та оформлення посвідчення “батьки з багатодітної сім’ї” та “дитина з багатодітної сім`ї”.
 77. Оформлення посвідчення “батьки з багатодітної сім`ї” та “дитина з багатодітної сім’ї” внутрішньо переміщеним особам із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення.
 78. Надання допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме”.
 79. Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".
 80. Надання допомоги при народженні дитини.
 81. Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
 82. Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
 83. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 84. Надання одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".
 85. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.
 86. Надання допомоги на дітей одиноким матерям.
 87. Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 88. Надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.
 89. Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палив.
 90. Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 91. Надання допомоги при усиновленні дитини.
 92. Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
 93. Відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня»
 94. Надання допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.
 95. Видача «Пакунків малюка».
 96. Надання допомоги багатодітним сім’ям на третю і кожну наступну дитину віком до шести років.
 97. Матеріальна допомога громадянам на придбання гігієнічних підгузок, відповідно до ІПР або довідки ЛКК.
 98. Матеріальна допомога на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала і не була зареєстрована у центрі зайнятості, як безробітна; самотньої особи пенсійного віку; бездомної особи.
 99. Матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм або одному з членів їхньої сім’ї на праві приватної власності.
 100. Матеріальна допомога для придбання путівок на оздоровлення учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, понад два роки очікують проходження санаторно-курортного лікування за рахунок державної субвенції.
 101. Матеріальна допомога громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах і не можуть подолати їх самостійно.
 102. Матеріальна допомога ветеранам ВВВ з нагоди Дня пам’яті та примирення; учасникам бойових дій з нагоди Дня виведення радянських військ з Афганістану; учасникам АТО з нагоди Дня Захисника Вітчизни; ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; особам з інвалідністю І-ї та ІІ-ї групи з нагоди Дня осіб з інвалідністю; дітям загиблих в АТО військовослужбовців (до досягнення ними 23-річного віку) з нагоди Дня Святого Миколая.
 103. Матеріальна допомога найбільш вразливим категоріям населення (до 1 000 гривень).
 104. Матеріальна допомога літнім людям з нагоди ювілеїв (85, 90, 95, 100 і більше років)
Прочитано 564 разів Останнє редагування Середа, 18 грудня 2019 14:02

ГАЛЕРЕЯ