Ви тутПрозоре місто/СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА/Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 30 липня 2019 10:59

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. «Торгівля людьми здійснюється в багатьох формах і не знає кордонів. Торговці людьми зазвичай діють безкарно, оскільки їх злочини не привертають достатньої уваги.

В сьогоднішніх умовах Україна є не тільки країною постачання або транзиту жертв торгівлі людьми, а й країною призначення з високими ризиками внутрішньої експлуатації. Воєнний конфлікт на Сході України, як і в аналогічних ситуаціях в інших країнах, сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах. Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Постраждалими від цього злочину можуть стати і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу.

Законодавством України особам, постраждалим від торгівлі людьми, гарантується комплексна допомога (психологічна, соціально-педагогічна, соціально-медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо), виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

. Куди звернутись за допомогою (допомога безкоштовна та конфіденційна).

- Національна поліція – 102,

- Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) «Веста» - (03122) 61-62-91.

- Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації – (03122) 3-20-91

- Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (03131) 5-42-90,

- Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 0 800 505 501, 527.

- сторінка управління праці та соціального захисту населення на Fecebook: www.facebook.com/UPSZN.Mukachevo

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Прочитано 238 разів Останнє редагування Середа, 18 грудня 2019 14:02

ГАЛЕРЕЯ