Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Землекористування/ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ ТА БУДІВЕЛЬНА ПОЛІТИКА/Затверджено детальний план території для організації рекреаційної зони активного відпочинку по вул.Духновича Олександра

Офіційні WEB - ресурси

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 25 квітня 2019 17:06

Затверджено детальний план території для організації рекреаційної зони активного відпочинку по вул.Духновича Олександра

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На черговій сесії Мукачівської міської ради 25.04.2019 року затверджено містобудівну документацію детальний план території по вул. Духновича Олександра для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови.

Затверджений детальний план стане основою для визначення вихідних даних для: - розроблення проектів забудови території; - зміни цільового призначення земельної ділянки, розміщення об'єктів будівництва, - визначення містобудівних умов та обмежень; - проектування будинків і споруд різного призначення; - проектування мереж і споруд інженерно-транспортної інфраструктури та інженерного забезпечення території; - проведення містобудівних розрахунків у разі інвестиційних намірів забудови; розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб. У детальному плані враховуються інвестиційні наміри будівництва.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 416 разів Останнє редагування Середа, 29 травня 2019 16:12

ГАЛЕРЕЯ