Вівторок, 16 жовтня 2018 15:50

Роз’яснювальна робота в ромському поселенні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

10.10.2018року за сприяння релігійної громади ромського поселення міста Мукачево за участі суб’єктів соціальної роботи, а саме: спеціалісти сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення, управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради, інспектором ювенальної превенції Мукачівського відділу національної поліції та педагогічним складом ЗОШ № 14 було проведено зустріч з сім’ями що проживають у компактному ромському поселенні.

Даний захід був спрямований на соціальну підтримку родин та проведення групової роботи щодо попередження виникнення складних життєвих обставин, які негативним чином впливають на життєдіяльність та задоволення інтересів і потреб дітей та їх сімей в цілому.

Кожен з вищезазначених спеціалістів в доступній формі доносив до батьків та дітей інформацію стосовно неможливості аморальної та протиправної поведінки, а також негативного її впливу на життєдіяльність ромських сімей та оточуючого соціуму.

В черговий раз сектором соціальних служб було проведено інформаційне роз’яснення з приводу основних принципів надання та отримання соціальних послуг, а також форм їх надання. Увага матерів, які є одержувачами державних соціальних допомог акцентувалася на належному виконанні своїх батьківських обов’язків щодо забезпечення прав та потреб дітей у повному обсязі.

Інспектор ювенальної превенції довела до відома присутніх інформацію щодо неодноразових скарг, які полягають у правопорушеннях та нападах на місцевих жителів та порушення громадського спокою, неналежну поведінку дітей та молоді на дорозі біля ромського поселення. Працівник поліції наголосила про необхідність проведення виховної роботи батьків з дітьми у своїх сім’ях, а також про необхідність надання власного позитивного прикладу та наслідування поведінки з боку дітей що сприятиме формуванню безпечного середовища для їх зростання та розвитку.

Багато освітніх питань батьки мали до представника управління освіти. Спеціаліст надав відповіді у повному обсязі щодо навчального процесу, необхідності відвідування занять та отримання повної середньої освіти.

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Прочитано 2465 разів

ГАЛЕРЕЯ