Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Відділ соціальних інспекторів/Сектор соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді/06.12.2018р. фахівцями сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради продовжено кампанію «16 днів проти насильства»
Четвер, 06 грудня 2018 12:33

06.12.2018р. фахівцями сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради продовжено кампанію «16 днів проти насильства»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

06.12.2018р. фахівцями сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради продовжено кампанію щодо засудження всіх видів насильства та його викорінення у суспільстві в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Одним з яких став захід в «Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» для дітей та молоді з інвалідністю, який спрямований на підвищення обізнаності, обговорення і шляхи розв’язання проблем насильства у сімейному та шкільному середовищі.

Актуальним питанням для дітей та молоді з функціональними обмеженнями було привернуто увагу до кібербулінгу, правилами безпеки в інтернеті та спонукання їх до обговорення, набуття нових знань.

 

 

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Прочитано 4590 разів

ГАЛЕРЕЯ