П'ятниця, 14 грудня 2018 11:17

Інформація щодо проведення Національного конкурсу „Благодійна України-2018”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна України -2018”.

Мета Конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

- популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

- відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

- інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

- популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html ).

Водночас нагадуємо, що щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих, благодійних та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства.

З метою популяризації та сприяння розвитку волонтерського руху в Україні пропонуємо провести відповідні заходи, спрямовані на відзначення Міжнародного дня волонтера, зокрема відзначення кращих волонтерів та організацій, що залучають волонтерів для здійснення волонтерської діяльності.

Відділ державних пільг та

компенсаційних виплат

Прочитано 2412 разів

ГАЛЕРЕЯ