Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 1 квітня 2019 по 30 червня 2019 року
Середа, 03 липня 2019 16:27

Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 1 квітня 2019 по 30 червня 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відділ у своїй роботі керувався Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної та міської рад, розпорядженнями Мукачівського міського голови та Положенням про відділ, а також посадовими інструкціями працівників відділу.

Працівники відділу брали участь у всіх публічних заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вказаний період був також позначений значним об’ємом роботи спрямованої на покращення робочих умов та оптимізацію зусиль працівників виконавчого комітету у роботі з комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням.

Зокрема, враховуючи роль комп'ютерного та технічного забезпечення для роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, відділ інформаційного-аналітичних комплексів виконавчого комітету здійснює інформаційне та технічне обслуговування комп'ютерного, мережевого, периферійного обладнання, та програмного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

Здійснюється підтримка у належному стані функціонування парку комп’ютерної техніки, мережевого та периферійного обладнання, програмного забезпечення структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

За звітній період працівниками відділу проводилася постійна підтримка стабільного функціонування комп’ютерної техніки структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підтримання в належному стані периферійного обладнання (друкарської техніки, сканерів та ксероксів), обслуговування електронної пошти, обслуговування локальної комп’ютерної мережі, відновлювалися пошкоджені інформаційні ресурси у випадках збоїв та поломок, вдосконалення комп’ютерних систем та підвищення їх потужностей. Також відділом постійно ведеться облік стану та руху комп'ютерної техніки по міськвиконкому.

Протягом звітного періоду велася робота по створенню та вдосконаленню модуля «Муніципальний модуль» на платформі управління контентом програмного забезпечення АСУД «ДОК ПРОФ3» для роботи інспекторів управління муніципальної інспекції.

В червні 2019 році організовано матеріально-технічне забезпечення ОВК № 69 необхідною для проведення позачергових виборів Народних депутатів України комп’ютерною технікою та обладнанням.

Ведеться постійна робота по контролю роботи працівників у системі електронного документообігу АСУД «ДОК ПРОФ3» та навчання новоприйнятих працівників роботі в даній Системі.

Щотижня подається на розгляд міському голові:

- звіт про функціонування офіційного веб-сайту Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету;

- плани робіт відділів/управлінь на тиждень (керівники відділів/управлінь);

- звіт про роботу працівників у системі електронного документообігу АСУД ДОК ПРОФ.

Протягом ІІ кварталу 2019 року продовжувалася робота по впровадженню ArcGIS, створення Геоінформаційного простору міста Мукачево та порталу міста Мукачева. Для цієї роботи залучено кращих учнів ЗОШ міста.

Також ведеться робота над написанням технічного завдання та розробкою програмного забезпечення для електронної черги для ЦНАПу.

В червні місяці розроблено та подано на погодження міському голові технічне завдання для створення порталу міста Мукачева.

З метою оптимізації роботи відділів бухгалтерського обліку та звітності, фінансового управління, служби персоналу та комунальних підприємств міста виконавчим комітетом Мукачівської міської ради, на підставі укладених договорів з Товариством з обмеженою відповідальністю «ІT-Спецсервіс» проводиться робота по впровадженню програми IS Pro.

Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прочитано 120 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація