Середа, 07 серпня 2019 11:06

Робота комісії

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Комісія з присудження Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича проводить розгляд, обговорення та оцінку творів і робіт, представлених на здобуття Премії, з метою визначення лауреатів.

Персональний склад комісії затверджується відповідним скликанням Мукачівської міської ради на строк повноважень ради. Впродовж цього періоду може проводитись часткова та/або повна заміна персонального складу комісії.

До складу комісії, яку очолює заступник Мукачівського міського голови, входять діячі у сфері освіти, культури і мистецтва, керівники провідних мистецьких колективів та представники міської влади, громадсько-культурних організацій, творчих спілок, фахівців у сфері літературознавства та журналістики.

Голова, заступник голови та члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Робота комісії проводиться у формі засідань. Засідання комісії проводить її голова, а в разі його відсутності – заступник голови комісії. Організаційне забезпечення роботи комісії здійснює відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

- Розробляє детальні критерії оцінювання по кожній номінації та вимоги до Гран-прі.

- Розглядає твори, роботи висунуті на здобуття Премії на відповідність номінаціям премії.

- Приймає рішення щодо допущення або недопущення творів, робіт до конкурсу шляхом обговорення та відкритого голосування.

- Проводить остаточні обговорення творів, робіт і приймає рішення шляхом таємного голосування про присудження премії для подання його на затвердження Мукачівським міським головою.

Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини від її загального складу.

Підсумкове засідання членів комісії, під час якого приймаються рішення щодо визначення переможців у відповідних номінаціях, проводиться в режимі он-лайн трансляції.

Порядок голосування:

- Рішення комісії щодо кандидатів на присудження Премії із кожної номінації приймається простою більшістю голосів членів комісії, шляхом таємного голосування. У разі, якщо голоси розподілилися порівну, голос головуючого є вирішальним.

- Окремим голосуванням приймається рішення комісії щодо кандидатури на присудження Гран-прі Премії. Серед уже визначених лауреатів у кожному напрямі, шляхом таємного голосування, визначається переможець. Рішення приймається не менше ніж трьома четвертими голосів членів комісії.

- Якщо в результаті голосування жодний твір (робота) не набрав трьох четвертих голосів членів комісії, Гран-прі Премії не присуджується.

Комісія вивчає і обговорює твори, що висуваються на здобуття Премії до 10 квітня відповідного календарного року.

Рішення комісії оформлюється протоколом, який підписується головою та секретарем комісії (в разі його відсутності - заступником голови комісії).

Терміном до 10 робочих днів, на основі протоколу підсумкового засідання комісії, Мукачівський міський голова видає розпорядження про затвердження рішення комісії по присудженню Премії.

Прочитано 157 разів Останнє редагування Середа, 07 серпня 2019 11:10
Детальніше в цій категорії: Нагородження переможців »

ГАЛЕРЕЯ