Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Четвер, 19 вересня 2019 15:49

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

  • Спеціаліста І категорії, інспектора відділу контролю за станом благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради;
  • Спеціаліста І категорії, інспектора з паркування відділу інспекторів з паркування управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

 

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 19.09.2019р. № 36 за адресою: м. Мукачево пл. Духновича, 2, каб. № 34.

Прочитано 339 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація