Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Паспорти бюджетних програм/Управління праці та соціального захисту населення/Сектор з питань праці/Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із виплати заробітної плати,пенсій,стипендій та інших соціальних виплат
П'ятниця, 27 вересня 2019 14:29

Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із виплати заробітної плати,пенсій,стипендій та інших соціальних виплат

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні в приміщенні Мукачівської міської ради відбулося засідання міської комісії, де було заслухано суб’єктів господарювання, які мають борг по сплаті єдиного внеску на загальообов’язкове державне соціальне страхування.

Завідувач сектору,інспектор праці сектору з питань праці УПСЗН – Бедринець Л.Ю. повідомила, що найбільший борг юридичної особи по сплаті ЄСВ станом на 01 серпня 2019р. становить 123140,98 грн., фізичної особи-підприємця 42945,75грн.

Начальником відділу погашення боргу Мукачівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області – Кісельовим Д.А. та начальником Мукачівського відділення обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ в Закарпатській області Пенсійного фонду України – Чучкою Н.І. повідомлено, що станом на 01 вересня 2019 року загальна заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальообов’язкове державне соціальне страхування становить 34120327 грн.

Сектор з питань праці

Прочитано 136 разів

ГАЛЕРЕЯ