Рішення чергового засідання виконавчого комітету від 18 лютого 2020 р.

 

 1. Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконавчих органах Мукачівської міської ради за 2019 рік. (Рішення №60)

 2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева за 2019 рік. (Рішення №61)

 3. Про виконання міського бюджету м. Мукачево за 2019 рік.(Рішення № 62)

 4. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році. (Рішення №63)

 5. Про затвердження положення про комісію з питань захисту прав дитини та її складу (нова редакція).(Рішення № 64)

 6. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення № 65)

 7. Про визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею (Рішення № 66)

 8. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення № 67)

 9. Про опікунську раду при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).   (Рішення № 68)

 10. Про затвердження складу комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. (Рішення № 69)

 11. Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади. (Рішення №70)

 12. Про схвалення Стратегії розвитку Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.(Рішення № 71)

 13. Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення та сфери розваг на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади». (Рішення № 72)

 14. Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про Порядок ведення дрібнороздрібної торгівлі на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади». (Рішення № 73)

 15. Про схвалення внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням 69 позачергової сесії Мукачівської міської ради від 05.12.2019 р. № 1683 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки».       (Рішення № 74)

 16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.11.2019 року № 326 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік”. (Рішення № 75)

 17. Про конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантних (тимчасово вакантних) посад медичного персоналу комунальних підприємств галузі охорони здоров'я, що розташовані на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 76)

 18. Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу медичного персоналу комунальних підприємств галузі охорони здоров’я, що розташовані на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 77)

 19. Про схвалення проєкту Програми медичного обслуговування населення Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2020 рік (Рішення № 78)

 20. Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році. (Рішення №79)

 21. Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради. (Рішення №80)

 22. Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення № 81)

 23. Про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Правил проведення земляних робіт на території Мукачівської міської об“єднаної територіальної громади» (Рішення № 82)

 24. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення № 83)

 25. Про звітування начальників виконавчих органів Мукачівської міської ради. (Рішення № 84)

 26. Про звітування керівників комунальних підприємств. (Рішення №85)

 27.Про схвалення проєкту Програми розвитку громадянського суспільства та національностей на 2020 рік (Рішення № 86)

Рішення засідання виконавчого комітету від 4 лютого 2020 р.

 

1. Про втрату та надання дітям статусу (Рішення №34)

2. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №35)

3. Про надання повної цивільної дієздатності. (Рішення №36)

4. Про визначення місця проживання дитини. (Рішення №37)

5. Про встановлення піклування над дитиною. (Рішення №38)

6. Про визначення способу участі у вихованні дітей та спілкуванні з ними. (Рішення №39)

7. Про створення комісії з питань надання пільг по оплаті житлово – комунальних послуг, послуг зв’язку, пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива за фактичним місцем проживання. (Рішення №40)

8. Про постійно діючу комісію щодо розгляду заяв громадян з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій за особливих обставин. (Рішення №41)

9. Про створення комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла певної категорії громадян та членам їх сімей та затвердження її Положення. (Рішення №42)

10. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №43)

11. Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України і вступу до вищих військових навчальних закладів у 2020 році та організацію їх медичного огляду (Рішення №44)

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.11.2019 року № 326 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік”. (Рішення №45)

13. Про передачу майна з балансу Управління міського господарства Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління». (Рішення №46) 

14. Про зміну балансоутримувача майна. (Рішення №47)

15. Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства (покажчиків геонімів, номерів будівель) на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади». (Рішення №48)

16. Про зміну балансоутримувача спеціалізованого транспортного засобу. (Рішення №49)

17. Про передачу транспортного засобу. (Рішення №50)

18. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Центр інформаційних систем». (Рішення №51)

19. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення № 52)

20. Про звітування комунальних підприємств (Рішення № 53)

1. Про затвердження мережі та штатних розписів адміністративно-господарського, педагогічного, обслуговуючого персоналу навчальних закладів та структурних підрозділів управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради на 2019 – 2020 навчальний рік у новій редакції (Рішення №1)

2. Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення вихованців у комунальних закладах дошкільної освіти Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади для здобуття дошкільної освіти. (Рішення №2)

3. Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад. (Рішення №3)

4. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №4)

5. Про встановлення піклування над дітьми. (Рішення №5)

6. Про надання дітям статусу. (Рішення №6)

7. Про внесення доповнень в рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 11.12.2018 року № 358 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2019 рік”. (Рішення №7)

8. Про організацію громадських робіт для безробітних осіб у 2020 р. (Рішення №8)

9. Про надання дозволу на укладення договору житлового найму, взяття на квартирний облік, внесення змін в квартирно-облікову справу та надання житла. (Рішення №9)(Рішення №9)

10. Про приватизацію квартир (будинків) та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення №10)

11. Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади та Положення про комісію з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню або пересаджуванню. (Рішення №11)

12. Про надання дозволу на перепоховання тіл гр. Оленець Я.Г. та Оленець В.П. (Рішення №12)

13. Про продовження терміну дії договорів на перевезення пасажирів. (Рішення №13)

14. Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення №14)

15. Про уповноваження підприємств на виконання функцій оператора та диспетчера на автобусних маршрутах загального користування в межах Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.(Рішення №15)

16. Про затвердження складу конкурсного комітету з обрання перевізників для забезпечення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 16)

17. Про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в м. Мукачево». (Рішення № 17)

18. Про затвердження Порядку розміщення вивісок на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 18)

19. Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення № 19)

20. Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення № 20)

21. Про демонтаж рекламного засобу. (Рішення № 21)

22. Про схвалення проєкту Програми розвитку житлово-комунального господарства Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в новій редакції. (Рішення № 22)

23. Про надання дозволу КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради на проведення переговорної процедури на закупівлю електричної енергії. (Рішення №23)

24. Про внесення змін до графіку виїзного прийому громадян Мукачівським міським головою, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконкому Мукачівської міської ради. (Рішення № 24)

25. Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчих органів Мукачівської міської ради. (Рішення № 25)

26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 10.12.2019 № 385 «Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради на перше півріччя 2020 року». (Рішення № 26)

27. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення № 27)

28. Про схвалення внесення змін до Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням 69 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 05.12.2019 р.№ 1668 . (Рішення № 28)

29. Про схвалення внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням 69 позачергової сесії Мукачівської міської ради від 05.12.2019 р. № 1683 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки». (Рішення №29)

1. Про затвердження структури та штатної чисельності Будинку культури Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 420)

2. Про затвердження структури та штатної чисельності Централізованої бібліотечної системи Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. (Рішення № 421)

3. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення № 422)

4. Про схвалення проєкту внесення змін до Програми «Фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування та на відшкодування компенсаційних виплат по пільгах за абонентну плату телефонного зв’язку пільгових категорій громадян у м. Мукачеві» на 2019-2020 роки. (Рішення № 423)

5. Про схвалення змін до Програми капітального ремонту об’єктів комунальної власності м.Мукачева на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. 1258. (Рішення № 424)

6. Про схвалення внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік. (Рішення № 425)

7. Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян Мукачівським головою, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами, керівниками виконавчих органів Мукачівської міської ради та старостами на старостинських округах. (Рішення № 426)

8. Про розгляд скарги на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради. (Рішення № 427)

Сторінка 1 із 15

ГАЛЕРЕЯ