Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Землекористування/Надано дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення.

Офіційні WEB - ресурси

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 25 квітня 2019 17:06

Надано дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На черговій сесії Мукачівської міської ради 25.04.2019 року надано дозвіл на розроблення детального плану території по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення приватної земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку». Замовником розроблення детального плану визначено виконавчий комітет Мукачівської міської ради. Фінансування проектних робіт містобудівної документації буде здійснено за рахунок власника земельної ділянки згідно його листа - зобов'язання.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 106 разів Останнє редагування Середа, 29 травня 2019 16:10
Детальніше в цій категорії: « Перелік незадіяних земельних ділянок

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація