01 грудня 2022 року у Центр громадськості та національних культур пройде тренінг на тему: "Вся правда про місцеве самоврядування"
Міська рада, опубліковано 30 листопада 2022 року о 14:05

Напевно кожен з нас час від часу ставив собі питання на кшталт: що робить місцеве самоврядування? Що таке місцева влада? Яка роль органів місцевого самоврядування?  Якщо вас цікавить ця тема, то запрошуємо на безкоштовний тренінг «Вся правда про місцеве самоврядування» Ви також дізнаєтеся: - як спрацювало місцеве самоврядування в умовах воєнного стану? - як забезпечити прозорість та відкритість діяльності органів місцевого самоврядування. - соціальна згуртованість ВПО та мешканців приймаючих громад. Як забезпечити синергетичний ефект? - як молоді долучитися до команди місцевого самоврядування?

1 грудня 2022 року о 17:00 Центр громадськості та національних культур (м. Мукачево, площа Кирила та Мефодія, 30) Для участі просимо заповнити коротку форму.

Тренер: Феськов Володимир Захід відбудеться в рамках проєкту «NGO relocation», який реалізовує команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві із National Endowment for Democracy