07 липня у Палаці культури і мистецтв з благодійним концертом «Тримайся» виступила співачка ROXOLANA
Міська рада, опубліковано 08 липня 2022 року о 09:12

Як це було?

- А ми вже традиційно спішимо поділитися з вами емоціями, які самі відчули

Співачка та авторка пісень ROXOLANA розпочала свій благодійний тур «Тримайся» містами України. Своєю музикою та піснями учасниця Нацвідбору «Євробачення 2022» хоче підтримати людей, які через війну змушені були залишити свої домівки і переїхати в інші області України, тих, хто допомагає у ці складні часи вимушеним переселенцям, а також військових, які зараз мужньо захищають Україну.

Придбавши квиток на благодійний концерт, глядачі сьогодні не тільки гарно відпочили, а найголовніше - долучилися до доброї справи - прибуток від продажу квитків буде передано на потреби Збройних сил України🇺🇦

Бо разом ми велика сила.

Під час концерту ROXOLANA зробила декілька сюрпризів – вона заспівала добре знайомі пісні у новому прочитанні та запросила на сцену своїх зіркових колег, що не могло не порадувати наших гостей.

ROXOLANA та KHAYAT будемо раді бачити вас знову у стінах Палацу культури і мистецтв!

Детальніше у відеосюжеті