Управління міського господарства, опубліковано 08 серпня 2022 року о 17:26

До робочої групи, яку представив заступник міського голови Едуард Барчій, увійшли керівники профільних управлінь та відділів, старости старостинських округів та представники громадськості.

Комплексний план просторового розвитку території громади – це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком. Він вирішує у межах території усієї громади наступні питання:

• визначення функції території;
  • забезпечення соціальною, транспортною та інженерною інфраструктурою;
  • формування сприятливого середовища для мешканців;
  • створення умов для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій.

В процесі розроблення комплексного плану інвентаризуються ресурси громади, земельні, лісові, водні, надра, а це одна із передумов їх ефективного та раціонального використання. В результаті – розкриються нові можливості та потенціал громади, відбудеться економічне зростання та збільшення дохідної частини місцевих бюджетів.

Під час засідання у Мукачівській міській раді начальник відділу архітектури та містобудування Іван Івановчик ознайомив присутніх із вимогами та завданнями, які стоять робочою групою. Зокрема, до вересня 2022 року група має підготувати відповідні матеріали для розробки комплексного плану просторового розвитку Мукачівської міської громади, які використовуватиме у своїй роботі проєктний інститут. Напрацювання робочої групи попередньо буде винесено на розгляд стратегічної сесії (громадське обговорення).

Наступне засідання робочої групи відбудеться за 10 днів. До цього часу її члени мають  підготувати власне бачення слабких та сильних сторін громади для містобудівного аналізу.