Привітання міського голови з нагоди Міжнародного дня ветеранів та людей похилого віку
Міська рада, опубліковано 01 жовтня 2020 року о 09:34

Зі святом вас, дорогі мешканці Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

1 жовтня у нашій країні відзначається дуже світле свято, присвячене людям, які ростили та виховували нас, наших батьків, тим, хто своєю самовідданою працею розбудовував наше місто, наш край та нашу країну. Вони робили, а дехто й продовжує робити все для того, щоб нам жилося краще, комфортніше, заможніше та щасливіше. Вони стояли на захисті нашої країни, її територіальної цілісності та суверенітету, берегли рідний дім, рідну землю та Вітчизну. Так,   це - наші ветерани! Люди величезного життєвого досвіду та мудрості, люди, які є зразком для нас, молодого покоління, яке вже сьогодні бере на себе відповідальність за сьогодення та наше майбутнє, спираючись на безцінний досвід наших батьків та дідів. Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю вам щиру вдячність, наші дорогі ветерани, за все, що ви зробили та продовжуєте робити для нас, для нашої громади та краю. Бажаю вам міцного здоров`я, радісного довголіття, хай щастя та добро завжди будуть з вами.

Мукачівський міський голова

Андрій Балога