1200 актуальних вакансій, заявлених роботодавцями
Відділ економіки, опубліковано 05 листопада 2021 року о 12:33

За інформацією Закарпатської обласної служби зайнятості, повідомляємо, що кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями області, станом на 1 жовтня 2021 року становила 1,2 тис. одиниць.

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічувалася на підприємствах переробної промисловості (30,6%), в оптовій та роздрібній торгівлі (12,0%), у транспортній галузі (10,2%).

За професійними групами:

• найбільший попит роботодавців спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом – 24,1% (швачка, верстатник деревообробних верстатів, в'язальник схемних джгутів, пекар);
  • працівників сфери торгівлі та послуг – 15,7% (продавець, кухар, офіціант, поліцейський (інспектор) патрульної служби, бармен); некваліфікованих працівників – 15,2% (опалювач, підсобний робітник, прибиральник, вантажник);
  • робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 14,7% (водій автотранспортних засобів, оператор автоматичної лінії підготовки та паяння електрорадіоелементів на друкарських платах, оператор котельні, шліфувальник);
  • фахівців – 9,5% (бухгалтер, електромеханік, сестра медична);
  • професіоналів – 8,8% (інспектор, вчитель, інженер з метрології);
  • службовців, керівників, менеджерів – 5,4% (начальник відділу поштового зв'язку, завідувач складу, керуючий магазином), технічних службовців – 5,4% (адміністратор, касир торговельного залу, листоноша (поштар), оператор поштового зв'язку, касир квитковий).