15 травня пройшов другий день фестивалю «Імпреза над Латорицею»
Міська рада, опубліковано 16 травня 2021 року о 15:12

15 травня на сцені Мукачівського драматичного театру пройшов другий день конкурсного показу вистав Четвертого Всеукраїнського відкритого фестивалю театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею», який започатковано у 2017 році за ініціативи Громадської організації Яскрава Країна, Мукачівський драматичний театр, та за підтримки Мукачівської міської ради.

У другий день Фестивалю на розгляд глядачів та журі презентували свої творчі роботи :

• 10.00 - 10.30   Зразковий драматичний гурток «Мельпомена» Центр дитячої та юнацької творчості  із Кам'янець-подільського (Хмельницька область) показали драматичну виставу Олега Козирєва «Під маскою» у постановці художнього керівника гуртка Людмили Суханової.
  • 11.00 - 11.30  Виноградівський зразковий театр ляльок із закарпатського міста Виноградів (художній керівник Наталія Югас)  покаже виставу  «Чарівна ніч», у постановці Вікторії та Василя Югасів.
  • 12.00 - 12.30 Зразковий драматичний гурток «Мельпомена» при Центр дитячої та юнацької творчості в Кам’янець-Подільському, Хмельницької області  покаже драматичну моновиставу  «Родинна пляма», у постановці художнього керівника колективу Людмили Суханової.
  • 13.30 – 14.05 Театр-студія «Чіга-Біга» із закарпатського Нижнього  Селища, показали виставу-сповідь «Тільки перед тобою» у постановці Тетяни Белоусової.
  • 15.30 - 16.40 Запорізький дитячий театр "СВіЯ" показали  виставу німецького драматурга Вольганга Борхерта «За дверима», у постановці Світлани Ємець.
  • 18.00 – 19.00 Дитяча театральна майстерня при Франківському театрі (м. Івано-Франківськ) покаже виставу «Україна у вогні»,  постановка Олексія Лейбюка.