15 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 16 жовтня 2020 року о 11:49

Розглянуто чотири питання порядку денного:

- про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;

- про визначення місця проживання та реєстрації дитини;

- про встановлення опіки над дітьми;

- про продовження терміну цілодобового перебування  дітей з особливими освітніми потребами в спеціальних загальноосвітніх закладах;

- про  визначення  способу участі одного з батьків у вихованні дітей.

По першому питанню розглянуто 4 заяви. За результатами розгляду документів, доданих батьками до заяв, членами комісії рекомендовано службі у справах дітей по 1 заяві підготувати проект відповідного рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Трьом заявникам відмовлено у здійсненні правочину в зв'язку з порушенням житлових прав дітей.

З питань “Про визначення місця проживання та реєстрацію дитини”, “Про встановлення опіки над дітьми”, “Про продовження терміну цілодобового перебування  дітей з особливими освітніми потребами в спеціальних загальноосвітніх закладах”, врахувавши інтереси дітей, комісією рекомендовано службі у справах дітей підготувати відповідні проекти рішень для розгляду на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Враховуючи заяви представників батьків, розгляд питання “Про  визначення способу участі одного з батьків у вихованні дітей” перенесено на наступне засідання комісії.