16.01.2021 року пройшли збори адміністраторів у старостатах Мукачівської ТГ
ЦНАП, опубліковано 16 лютого 2021 року о 13:25

Сьогодні о 10.00 в приміщенні великого залу Мукачівської міської ради було проведено збори адміністраторів, які приступили до виконання своїх обов’язків у старостатах Мукачівської ТГ.

Відбулось роз’яснення статусу, функціональних обов’язків, прав і відповідальності адміністратора. Обговорено механізм прийому громадян, послуги, що надаватимуться в старостатах, переліками документів до них та строкам їх обробки.

Також було надано коментарі заступником начальника відділу “Центр надання адміністративних послуг” Тетяною Валеріївною Улинець щодо специфіки роботи та обслуговування громадян, коротке пояснення роботи з програмним забезпеченням. Адміністратори ЦНАП м. Мукачева надали роз’яснення щодо порядку оформлення звернень, подачі заяв, реєстрації місця проживання, надання пільг тощо. Ознайомились зі змінами в законодавстві та колізіями, що виникають з оформленням  різних послуг.

Тепер на віддалених робочих місцях у старостатах Мукачівської ТГ є кваліфіковані адміністратори Центру надання адміністративних послуг, які надають широкий спектр послуг.