2 млн. грн. з міського бюджету виділили на високоспеціалізовану медичну допомогу для жителів Мукачівської територіальної громади
Міська рада, опубліковано 29 квітня 2021 року о 11:12

На сесії міськради затвердили  проєкт програми медичного обслуговування населення Мукачівської міської територіальної громади в науково-дослідних установах Національної академії медичних наук на 2021. 2 млн. грн.  виділили на лікування жителів Мукачівської міської ради в інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова, інституті нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова, інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, інституті фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського, інституті травматології та ортопедії Національної академії медичних наук, інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка, науково-практичному центрі ендоваскулярної нейрорентгенохірургії, а також науковому центрі «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук».