Гаряча лінія міста
(050)372-3000, 5-42-10
Меню
23-24 липня в Мукачево відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2022
Міська рада, опубліковано 28 липня 2022 року о 10:30

Турнір проводився у два змагальних дні, під час яких було визначено склад збірної України що буде представляти Україну на чемпіонаті Європи в кінці вересня в Італії та чемпіонаті світу в Абу-Дабі.

За підсумками чемпіонату, від керівника та почесного президента Закарпатського обласного підрозділу Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України були врученні три премії по 20.000 гривень за найкращий виступ на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА.

  • 1 премія Криванич Ярослав;
  • 2 премія Коваленко Олександр - Велієв Солтан;
  • 3 премія Городнюк Олександр.

Національна Федерація змішаних єдиноборств висловлює подяку телеканалу "Перший Кабельний" за чудове висвітлення турніру 1-tv.com.ua.

Молодь:

  • 52.2 кг:
  1. Скуба Іоанна (Закарпатська область);
  2. Койда Анастасія (Київська область) СК "Legion Fight";
  • 65.8 кг:
  1. Голінко Анастасія Київська область) СК "Арена";
  2. Прітикіна Любов Дніпропетровська область) СК "Опора";
  • 52.2 кг:
  1. Афанасьєв Максим (Одеська область) СК "Аурум"
  2. Бойчук Володимир (Вінницька область) СК "Гепард"
  • 56.7 кг
  1. Макаров Дмитро (Київ) БК “ФЕНІКС”
  2. Домарев Микита (Дніпропетровська область) СК "Леон"
  3. Гонак Олександр (Закарпатська область) СК "Чернеча гора" та Нуруєв Ельмір (Одеська область) СК "Аурум"
  • 61.2 кг
  1. Пасич Іван (Волинська область) СК "ВОЇН"
  2. Пасич Юрій (Волинська область) СК "ВОЇН"
  3. Косменюк Олексій (Черкаська область) та Семончук Ігор (Черкаська область)
  • 65.8 кг
  1. Стоян Андрій (Київська область) СК "Грека ММА"
  2. Мельник Данило Черкаська
  3. Більчич Нікіта Харківська СК "МММАТ" та Калінчик Юрій (Волинська область) СК "ВОЇН"
  • 70.3 кг
  1. 1 Ніколенко Мілан (Кіровоградська область)
  2. 2 Місюк Андрій (Волинська область) СК "ВОЇН"
  3. 3 Зіненко Максим (Київська область) СК "Гермес" та Середюк Ілля (Київська область) СК "Гермес"
  • 77.1 кг
  1. Ющенко Іван Київська СК "Гермес"
  2. Данилаш Михайло (Закарпатська область) СК "Чернеча гора"
  3. Гуславський Андрій (Волинська область) СК "ВОЇН" та Шкікавий Богдан (Львівська область) СК "Одіссей"
  • 83.9 кг
  1. Цимбал Евген (Київська область) СК "Отаман"
  2. Мосійчук Владислав (Івано-Франківська область) СК "Тирлич"
  3. Тарасенко Богдан (Львівська область) СК "Горянин" та Петренко Олексій (Харківська область) СК "МММАТ"
  • 93 кг
  1. Поремчук Іван (Волинська область) СК "ВОЇН"
  2. Сіваш Богдан (Запорізька область) СК "Academy MMA ZP"
  • 120.2 кг
  1. Соловей Олександр (Вінницька область) СК "Сапсан"
  2. Стрілець Ярослав (Черкаська область)
  3. Голенко В’ячеслав (Київ) СК "КЦС"

Дорослі:

  • 65.8 кг

1 Скуба Маріанна (Закарпатська область)

2 Панченко Вікторія (Черкаська область)

  • 52.2 кг

1 Афанасьєв Максим (Одеська область) СК "Аурум"

2 Шевченко Олександр (Дніпропетровська область) СК "Ягуар"

  • 56.7 кг

1 Мелкумян Артем (Київська область) СК "Грека ММА"

2 Кілб Олександр (Закарпатська область) СК "Стріт Файт"

3 Даватян Едуард (Закарпатська область) СК "Спартак"

  • 61.2 кг
  1. 1 Степенко Олександр (Київ) СК "КЦС"
  2. 2 Куватов Саідамір (Закарпатська область) СК "Чернеча гора"
  3. 3 Молчан Олег (Харківська область) СК "ЛунгаТім" та Шамардак Максим (Київська область) СК "Отаман"
  • 65.8 кг
  1. 1 Коваленко Олександр (Київська область) СК "Гермес"
  2. 2 Велієв Солтан (Волинська область) СК "ВОЇН"
  3. 3 Корольов Богдан (Київська область) СК "Отаман" та Карпенко Ігор (Київ) СК "БХГ"
  • 70.3 кг
  1. Курелару Іван (Чернівецька область) СК "LEGION"
  2. Ковальчук Дмитро (Волинська область) СК "Гарда"
  3. Стіжак Юрій (Івано-Франківська область) СК "Legion" та Осипов Владислав (Полтавська область) СК "Branibor Team"
  • 77.1 кг
  1. Пилипчук Роман (Київ) СК "КЦС"
  2. Пашнюк Андрій (Запорізька область) СК "Academy MMA ZP"
  3. Прокопенко Богдан (Полтавська область) СК "Branibor Team" та Жиляк Іван (Івано-Франківська область) СК "Hazard"
  • 83.9 кг
  1. Куриленко Андрій (Київ) СК "КЦС"
  2. Шкіндер Олександр (Рівненська область) СК "СКІФ"
  • 93 кг
  1. Кізюк Роман (Чернівецька область) СК "LEGION"
  2. Коваленко Микола (Харківська область) СК "Kharkov Top Team"
  3. Побідаш Дмитро (Київська область) СК "Грека ММА" та Черепаня Богдан (Закарпатська область) СК "Чернеча гора"
  • 120.2 кг
  1. 1 Городнюк Олександр (Рівненська область) СК "Патріот"
  2. 2 Антонік Тіберій (Закарпатська область) СК "Чернеча гора"
  3. 3 Буркало Євгеній  (Закарпатська область) СК "Легіон" та Криванич Ярослав (Закарпатська область) СК "Стріт Файт"

Загально командні місця:

  1. Київська область
  2. Київ
  3. Волинська область

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять згідно з офіційними правилами, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції.

National MMA Federation of Ukraine


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux