23 млн. гривень передбачено на забезпечення ліків для пільгових категорій громадян
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2020 року о 14:46

На забезпечення жителів Мукачівської територіальної громади пільговими лікарськими засобами у 2021 році передбачили понад  23 млн. гривень, з яких  2 мільйони – державна субвенція, решта гроші місцевого бюджету

7 млн. гривень виділять на медикаментозне забезпечення пацієнтів безкоштовним та пільговим відпуском за рецептами лікарів, 3 млн. гривень - на лікування онкохворих жителів Мукачівської ОТГ,  забезпечення їх  препаратами хіміотерапії, 1 млн.   гривень - на пільгове зубопротезування громадян, зокрема й  ветеранів ВВВ, 3, 5 млн. гривень  - забезпечення інсуліном,  тестами для визначення  цукру в крові та іншими необхідними медичними препаратами  хворих на цукровий діабет, серед яких й діти. Також, 600 тисяч гривень - на лікування  пацієнтів з гепатитом В, С та розсіяним склерозом, 850 тисяч  гривень  на лікування пацієнтів  з хронічною нирковою недостатністю, забезпечення гемодіалізом, 2 млн. гривень  для забезпечення ліками хворих на фенілкетонурію, 400 тисяч  гривень  медикаментозне забезпечення  реципієнтів ниркових та печінкових трансплантатів, 500 тисяч  гривень -  забезпечення стомованих інвалідів кало-сечоприймачами безкоштовно за рецептами лікарів та 2 млн. гривень  - медикаментозне забезпечення ветеранів ВВВ та прирівняних до них пільговим та безкоштовним відпуском за рецептами лікарів.