24 червня 2021 року відбудеться засідання гуманітарної комісії
Секретаріат ради, опубліковано 23 червня 2021 року о 17:22

Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду

на засіданні постійної комісії з питань

гуманітарної політики

1. Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Мукачівської міської територіальної громади.
  2. Про надання дозволу на безоплатне прийняття майна закладів медицини та охорони здоров'я, їх нематеріальних активів та відповідних документів Чинадіївської селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської територіальної громади».
  3. Про реорганізацію «Навчально-виховного комплексу Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  дошкільний навчальний заклад» Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом перетворення.
  4. Про зміну типу та назви Барбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області.
  5. Про зміну типу та назви Ключарківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області.
  6. Про зміну типу та назви Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мукачівської міської Закарпатської області.
  7. Про зміну типу та назви  Пістрялівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області.
  8. Про зміну типу та назви Завидівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області.
  9. Про зміну типу та назви Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мукачівської міської Закарпатської області.
  10. Про зміну типу та назви Форношської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської міської ради Закарпатської області.