26 січня відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики
Секретаріат ради, опубліковано 26 січня 2022 року о 10:55

Сьогодні 26 січня відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики.

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про зміну скороченого найменування Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради у новій редакції.
  2. Про зміну типу та назви Навчально-виховного комплексу «Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Мукачівської міської ради Закарпатської області.
  3. Про призначення щомісячної стипендії Мукачівської міської ради кращим спортсменам і тренерам, що проживають на території Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  4. Про затвердження складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді та погодження Положення, та рекомендували винести їх на чергову сесію міської ради.