28 квітня 2021 року відбулося засідання «бюджетної» комісії
Секретаріат ради, опубліковано 28 квітня 2021 року о 16:59

Напередодні пленарного засідання чергової сесії міської ради, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та регламенту.

Комісія розглянула питання порядку денного:

1. Про затвердження Програми забезпечення членства Мукачівської міської ради в Асоціаціях на 2021 рік.
  2. Про прийняття у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади меблів, комп'ютерного обладнання, предметів ознакування та інших матеріальних цінностей в рамках реалізації проєкту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».
  3. Про уповноваження Мукачівського міського голови А. Балога на підписання гарантійних листів.
  4. Про внесення змін у структуру, штат та загальну чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.
  5. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Мукачівська міська друкарня» (нова редакція).
  6. Про затвердження Положення про програму участі населення в розвитку територіальної громади «Своїми руками».
  7. Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів, передбачених в бюджеті  Мукачівської міської територіальної громади на надання дотації комунальним  підприємствам.
  8. Про затвердження Програми медичного обслуговування населення Мукачівської міської територіальної громади в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук на 2021 рік.
  9. Про затвердження Програми розвитку освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (нова редакція).
  10. Про затвердження звітів про експертно грошові оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність.
  11. Про внесення змін до Програми розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням 3-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020 року № 101 «Про затвердження Програми розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  12. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік та основні напрямки розвитку на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням 3 позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020р. № 110 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік та основні напрямки розвитку на 2022-2023 роки».
  13. Про внесення змін в Положення про цільовий фонд Мукачівської міської територіальної громади.
  14. Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Також комісія погодила експертні висновки до проєктів регуляторних актів:

• Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мукачівської міської територіальної громади.

Та рекомендувала винести їх на засідання чергової сесії міської ради, яка відбудеться  завтра 29 квітня, о 10:00 год.