29 червня 2021 року відбулось засідання координаційної ради з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми
Управління соціального захисту населення, опубліковано 30 червня 2021 року о 09:28

Вчора у сесійній залі Мукачівської міської ради відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми. В даному заході взяли участь усі суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На порядку денному засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про пророблену роботу та вжиті заходи суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за підсумками I півріччя 2021 року.
  2. Стан взаємодії вищезазначених органів та установ у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, актуалізація та необхідність невідкладного реагування на випадки насильства та надання підтримки постраждалим особам.