29 ГРУДНЯ: МАСОВАНУ РАКЕТНУ АТАКУ ВІДБИТО!
Міська рада, опубліковано 29 грудня 2022 року о 14:32

Російські окупанти продовжують терор проти мирних громадян України, атакуючи об’єкти критичної інфраструктури нашої країни.

Так, 29 грудня ворог здійснив черговий масований обстріл України ракетами та дронами-камікадзе.

11 баражуючих боєприпасів «Shahed-131/136» знищено протиповітряною обороною вночі на східному напрямку.

Близько 7.00 ворог атакував Україну крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555 зі стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Волгодонська Ростовської області та північного району Каспійського моря, а також крилатими ракетами «Калібр» із кораблів у Чорному морі.

Крім того, здійснено до шести пусків крилатих ракет Х-22 та Х-32 із дальніх бомбардувальників Ту-22М3, два пуски протирадіолокаційних ракет Х-31П.

Також окупанти застосували зенітні керовані ракети С-300 по об’єктах інфраструктури прифронтових міст.

Усього, за попередніми даними, окупаційні війська застосували 69 ракет.

Силами і засобами Повітряних Сил, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, знищено 54 ворожі крилаті ракети.

Слава Україні!

Смерть ворогам!