Управління соціального захисту населення, опубліковано 07 грудня 2021 року о 13:47

3 грудня 2021 року в місті Мукачево в приміщення Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з фізичними обмеженнями у рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Закарпатським обласним центром соціальних служб, разом з партнерами (Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги, відділу соціально-гуманітарної служби Ужгородського національного університету, ГО "Громадський холдинг "ГРУПА ВПЛИВУ" (Марина Сташина-Неймет),  управління дотримання прав людини Національної поліції України (Тетяна Щерба) та відділу дільничних офіцерів поліції УПД, капітану поліції (Діана Шемет)) за участі сектору координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради (Іван Мартин) проведено захід, на якому відвідувачів закладу (Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з фізичними обмеженнями) було проінформовано про ознаки домашнього насильства та про суб’єктів, до яких  особа, що постраждала від домашнього насильства, може звернутися по допомогу.