307 жителів Мукачівської міської ТГ планують призвати на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року
Міська рада, опубліковано 07 вересня 2021 року о 10:11

Рішенням виконавчого комітету утворили та затвердили склад Мукачівської міської призовної комісії основного та резервного складу, також затвердили графік засідань комісії та заходи щодо підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу у 2021 році.

У жовтні-грудні 2021 року на строкову військову службу планують призвати 226 жителів Мукачева, 24 жителя Дерценського старостинського округу, 21 житель Залужанського старостинського округу, 4 жителі Завидівського старостинського округу, 1 – із Лавківського, 6 – із Новодавидківського, 4 жителів із Павшинського старостинського округу, 10 – із Ключарківського та 11 із Доробратівського старостинського округу.