37 мукачівців отримають 1,2 млн. гривень допомоги на лікування важких недуг
Міська рада, опубліковано 06 лютого 2023 року о 11:18

Рішення погоджено на засіданні Гуманітарної ради, яку провів Андрій Балога - Мукачівський міський голова

• 2-ом сім'ям військовослужбовців, які загинули у війні з російськими загарбниками буде надано по 100 тис. гривень.
  • 4-ом військовослужбовцям які зазнали поранення під час безпосередньої участі у бойових діях буде виплачено по 50 тис.гривень.
  • 37 мукачівців отримають 1,2 млн. гривень допомоги на лікування важких недуг
  • Погоджено оплати на придбання будівельних матеріалів для ремонту даху Макарівського ліцею.
  • Оплати рахунку на придбання насосів для укриття Мукачівської ЗОШ №2 ім. Т.Г.Шевченка.
  • Оплати рахунку на придбання дверей внутрішніх для кабінету психолога у ЗОШ №7.

В Лікарні святого Мартина встановлено генератор потужністю 200 кВт. Він забезпечує заклад на 100% у разі відсутності електропостачання.