37 жителів Мукачівської ТГ отримають більше 1 млн.120 тисяч гривень матеріальної допомоги
Міська рада, опубліковано 15 грудня 2020 року о 10:53

Понад  1 млн. 121 тисячу гривень матеріальної допомоги  отримають  37 жителів Мукачівської територіальної громади: це жителі міста та села Павшина, Нового Давидкова, Шенборна. Суми від 3000 до 150 000 гривень, здебільшого ці гроші потрібні для дороговартісного лікування.  Рішення про надання матеріальної допомоги ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету  в  рамках програми Додаткового соціально-медичного захисту жителів, яка  діє 5 рік поспіль.  Допомогу отримують  люди, які опинилися  у важких життєвих обставинах.