4 березня 2021 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради
Управління міського господарства, опубліковано 09 березня 2021 року о 12:31

Було розглянуто 14 звернень з питань архітектури та містобудування. Схвалені проєктні пропозиції по об'єктах:

• «Будівництво критого футбольного поля в с.Дерцен (заявник БО Благодійний Фонд Закарпатський центр підтримки спортсменів та футболістів”;
  • Будівництво шкільного фізкультурно-спортивного залу (універсального) в м. Мукачево, вул. Миру, 17 (заявник Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради);
  • Будівництво складу по вул. Мусоргського Модеста, 19А;
  • Реконструкція стоматологічного кабінету з об'єднанням з житловим приміщенням за адресою вул. Штефана Августина, 17.

Доручено відділу архітектури та містобудування управління міського господарства надати містобудівні умови та обмеження для проєктування вищезазначених об'єктів. Відхилено на доопрацювання ескізні наміри по об'єкту «Реконструкція кв. 3 під торгово-офісні приміщення за адресою пл.Паланок, 60» з рекомендаціями врегулювати земельне питання; по об'єкту «Реконструкція квартири №1 з надбудовою по вул. Зріні Ілони, 97 у зв'язку із розпочатими самочинно будівельними роботами, вирішено направити матеріали в інспекцію ДАБК Закарпатської області. По об'єкту «Реконструкція квартири під об'єкт комерційного призначення  по вул. Ярослава Мудрого, 14 рекомендовано узгодити наміри з власниками суміжних квартир.

У зв'язку з відсутністю згоди ОСББ по вул.Тичини Павла, щодо намірів встановлення тераси біля кафе «Фійовка», на землях комунальної власності за адресою Кооперативна, 71В заявнику відмовлено у надання паспорту прив'язки тимчасової споруди.