44 «золоті» та 22 «срібні»: у Мукачеві нагородили випускників одинадцятих класів
Міська рада, опубліковано 12 липня 2022 року о 17:34

Сьогодні у Палаці культури та мистецтв нагородили випускників шкіл Мукачівської громади. Цьогоріч навчання у 17 закладах освіти завершили 640 учнів, з них 12 вимушено переселених школярів.

Андрій Балога - Мукачівський міський голова привітав випускників та побажав, щоб всі починання в житті були успішними і додав: «Я впевнений, що разом з вами ми будемо будувати незалежну, успішну Україну».

44 школярів нагородили «золотими» медалями, ще 22 випускники отримали «срібні» медалі. Відзначили й переможців обласних та всеукраїнських олімпіад. Цього року маємо 59 учнів випускних класів, які здобули призові місця на олімпіадах та конкурсах.