49 Героїв з Мукачівської громади віддали свої життя за Україну, за свободу та незалежність нашої держави з 24 лютого 2022 року
Міська рада, опубліковано 24 лютого 2023 року о 14:30

Білак Василь, Товкан Ярослав, Літун Андрій, Бідзіля Сергій, Гринчук Денис, Качур Юрій, Литвиненко Володимир, Дудка Олексій, Вістіровський Артем, Гаврик Андрій, Каричак Віктор, Олійник Давид, Пишко Святослав, Бартош Віталій, Люташин Андрій, Кудря Владислав, Фраткін Володимир, Попович Павло. Федорко Олександр, Цендра Роман, Бідзіля Віктор, Услебесер Олександр, Шорін Артем, Решетар Іван, Жук Роман, Ліхтенштейн Карл, Лазука Володимир, Русин Василь, Головченко Євгеній, Олексюк Ігор, Дербаль Іван, Бабич Василь, Матвіїв Роман, Бізіля Михайло, Бодячук Василь, Левдіков Євгеній, Лукандій Едуард, Варга Олександр, Красівов Микола, Кульмент’єв Євгеній, Горський Анатолій, Савченко Дмитро, Білак Валентин, Чорі Павло, Куриця Віталій, Гончарук Сергій, Богут Василь, Нусер Михайло, Соскіда Андрій.

Світла пам'ять та вічна слава полеглим Героям!