Адміністративна комісія повідомляє про чергове засідання від 27 квітня 2022 року
Юридичний відділ, опубліковано 25 квітня 2022 року о 11:19

У середу, 27 квітня 2022 року, о 11 год. 00 хв. відбудеться чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

На розгляд комісії виноситься один протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 156 КУпАП «. Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння», у частині порушення положень про заборону продажу алкоголю неповнолітнім особам.

Вказаний протокол надійшов для розгляду з Мукачівського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області.